Wedstrijdschema

Wedstrijdschema zaalseizoen 2018/2019

24 november 2018

09:00 Eureka F1 – Twist F1
10:00 Eureka D1 – ’t Capproen D1
11:00 Eureka C1 – NIO C1
13:00 Eureka B1 – Nexus B1
14:15 Eureka 2 – ’t Capproen 3
15:30 Eureka 1 – Good Luck 1

 1 december 2018

10:00 Nieuwerkerk F6 – Eureka F1
13:40 Vitesse B2 – Eureka B1
14:00 Keep Fit ’70 – Eureka 1
14:50 ADO 4 – Eureka 2
16:20 GKV/Economics 5 – Eureka 3

 8 december 2018

09:00 Eureka F1 – Maassluis F4
10:00 Eureka D1 – Olympia D3
11:00 Eureka C1 – Olympia C2
12:00 Eureka B1 – Ten Donck B1
14:10 Eureka 3 – Triade 5
15:20 Eureka 2 – RWA 7
16:30 Eureka 1 – Zaamslag 1

15 december 2018

10:00 Fortuna/Delta Logistiek F4 – Eureka F1
10:00 DVS ’69 D1 – Eureka D1
11:00 Nikantes C2 – Eureka C1
14:00 DVS ’69 B3 – Eureka B1
16:40 Maassluis 4 – Eureka 2

22 december 2018

11:00 KCR D2 – Eureka D1
13:20 DeetosSnel 8 – Eureka 3

12 januari 2019

09:00 Eureka F1 – ONDO F4
12:10 Eureka C1 – Vitesse C3
13:15 Eureka 3 – ZKV 3
14:30 Eureka 1 – ZKV 1

19 januari 2019

12:00 Sperwers D1 – Eureka D1
13:00 NIO B1 – Eureka B1
14:00 ODO C2 – Eureka C1
14:10 DSO 6 – Eureka 3
16:45 Volharding/Emergo 1 – Eureka 1
19:05 Vitesse 5 – Eureka 2

26 januari 2019

09:00 Eureka F1 – Fortuna/Delta Logistiek F5
12:00 Eureka C1 – WION C2
13:00 Eureka B1 – Olympia B2
14:00 Eureka 3 – Korbatjo 4
15:15 Eureka 2 – KCR 7
16:30 Eureka 1 – Luctor 1

2 februari 2019

10:00 ’t Capproen D1 – Eureka D1
10:15 Twist F1 – Eureka F1
12:30 Nexus B1 – Eureka B1
14:10 ’t Capproen 3 – Eureka 2
16:15 NIO C1 – Eureka C1
19:10 Good Luck 1 – Eureka 1

9 februari 2019

09:00 Eureka F1 – Nieuwerkerk F6
11:00 Eureka D1 – KCR D2
12:00 Eureka B1 – Vitesse B2
13:00 Eureka 3 – GKV/Economics 5
14:15 Eureka 2 – ADO 4
15:30 Eureka 1 – Keep Fit ’70 1

 16 februari 2019

09:00 Maassluis F4 – Eureka F1
10:00 Olympia D3 – Eureka D1
12:00 Ten Donck B1 – Eureka B1
12:55 RWA 7 – Eureka 2
13:00 Olympia C2 – Eureka C1
14:10 Triade 5 Eureka 3
15:35 Zaamslag 1Eureka 1

23 februari 2019

12:00 Eureka D1 – DVS ’69 D1
13:00 Eureka C1 – Nikantes C2
14:00 Eureka B1 – DVS ’69 B3
15:15 Eureka 2 – Maassluis 4
16:30 Eureka 3 – DeetosSnel 8

2 maart 2019

12:00 Eureka D1 – NIO D2

9 maart 2019

10:00 Eureka F1 – Fortuna/Delta Logistiek F4

16 maart 2019

09:00 ONDO F4 – Eureka F1
11:15 NIO D2 – Eureka D1
13:15 ZKV 3 – Eureka 3
14:40 Vitesse C3 – Eureka C1
15:45 ZKV 1 – Eureka 1

23 maart 2019

10:00 Eureka D1 – Sperwers D1
11:00 Eureka C1 – OSO C2
12:00 Eureka B1 – NIO B1
13:15 Eureka 3 – DSO 6
14:30 Eureka 2 – Vitesse 5
15:45 Eureka 1 – Volharding/Emergo 1

30 maart 2019

10:00 Fortuna/Delta Logistiek F5 – Eureka F1
10:00 WION C2 – Eureka C1
13:00 Olympia B2 – Eureka B1
15:45 KCR 7 – Eureka 2
16:50 Luctor 1 – Eureka 1
18:35 Korbatjo 4 – Eureka 3